Kontaktní čočky Brýle pro afriku Plastické operace očních víček Oční ordinace Český těšín

Jaguar

Pánská brýlová značka představující klasickou eleganci a nenapodobitelný sportovní styl, který nepodléhá dočasným módním trendům. Brýlové obruby Jaguár od firmy Menrad představují harmonii tvarů a barev, jsou elegantní, sportovní a nadčasové. Exkluzivní stylizace ve spojení se světovým pojmem.

 

Sluneční kolekce Jaguar představuje životní styl, duševní rovnováhu a inteligenci. To je jenom pár atributů odvozených od fascinující motoristické značky. Špičková kvalita, perfektní a inovativní design, 100% ochrana před UV zářením díky vysoce kvalitním polykarbonátovým fóliím. To vše představuje perfektní kombinaci dlouholetých zkušeností a nejmodernějšího výzkumu.

 

Značka Jaguar reflektuje duch exkluzivní značky. Brýlová kolekce je charakterizována nezaměnitelnou identitou, inspirována skvělými automobily té nejvyšší třídy. Druh materiálů a excelentní zpracování jsou i u obrub v této nejvyšší třídě samozřejmostí. V designu se projevuje klasický náhled, který ale nemá nic společného s duchem minulosti.

Můžete také navštívit stránky výrobce: www.menrad.de