Kontaktní čočky Brýle pro afriku Plastické operace očních víček Oční ordinace Český těšín

Lacoste

Historie značky Lacoste sahá až do roku 1933, kdy se René Lacosta rozhodl skončit se tenisovou kariérou a vrhnul se do světa módy. Značka je známa svým logem zeleného krokodýla, která vznikla za dob tenisové kariéry René Lacosty. Během Davis Cupu dostal tuto přezdívku od fanoušků a přenesl ji pak i do světa módy, kde se značka stala symbolem kvalitního oblečení včetně brýlí

Kolekce brýlí LACOSTE, která se k nám dostává, se vyznačuje nejen vynikající kvalitou a designem, ale též bezkonkurenční tradicí na trhu módního sportovního zboží.

Nová brýlová kolekce není inspirovaná pouze původní značkou LACOSTE, ale spojuje též prvotřídní kvalitu materiálů s osvědčeným stylem značky – charakteristickým krokodýlem, který se stal jedním z nejznámějších log na celém světě. Kolekce byla vyvinuta s důrazem na pečlivé dodržení prvotřídní kvality, přičemž dokonale vychází ze znaků typických pro tradici značky LACOSTE a zohledněním jedinečného sportovního stylu.

 

Sportovní vzhled kombinovaný s lehkou elegancí : toto je svět značky LACOSTE.

Základem jsou decentní barvy a tvary podpořené nejkvalitnějšími materiály vedoucími k dokonalému komfortu nošení.

Originální brýlové obruby jsou předurčeny pro ty „kosmopolitanty“ , kteří upřednostňují nadčasový elegantní životní styl nehledě na to, zda na kurtu anebo v životě, a kteří dokáží s lehkostí a autoritou prosadit svoji osobnost.

Brýle firmy Lacoste budou oblíbené u všech sportovně  založených zákazníků.