Kontaktní čočky Brýle pro afriku Plastické operace očních víček Oční ordinace Český těšín

Brýle Jaguar

22.04.2015

Brýle Jaguar pokrývají širokou cílovou skupinu zákazníků. Nabízí vyváženou a harmonickou kolekci brýlí pro muže - od módních barevných provedení (kolekce Performance, Spirit), až po konzervativní a klasické modely (Classic, Ultimate).

Obruby nabízí střední až velké tvary čoček, jsou cenově dostupné, nositelné, ale ne nudné, nabízí zajímavé designy ve velmi detailních provedeních, moderní a zajímavé harmonické barvy. U všech typů obrub je zajímavý přenos konstrukce a různých prvků z auta do brýlí např. design - linie, tvary, napodobení struktury materiálu, identické barevné provedení...Na každých brýlích Jaguar bychom tak našli aspoň jeden prvek, který se vyskytuje i na těchto automobilech.

Kolekce brýlí Performance a Spirit nabízí obruby v kovovém i acetátovém provedení, řada Classic je rozšířena ještě o titanové obruby a kolekce Ultimate je dostupná pouze v titanovém provedení.

Kolekce brýlí Jaguar:

PERFORMANCE - výrazné tvary očnic, trendy matné povrchy obrub, vyznačují se kovovými ozdobnými dekoracemi zalisovanými ve stranici z pryskyřice, všechny nové acetátové modely mají zapuštěné stěžejky do stranic, které zajišťují plnou funkčnost ve velmi dobře provedeném designu

SPIRIT - trendy barevná škála stranic i vnitřní strany obruby -je zde nejvíce patrný barevný přenos z aut do brýlí, kolekci Spirit také charakterizují barevné stěžejky, dekorativní kovové ozdoby, geometrický vzor napodobující obložení střechy auta se objevuje i na stranicích brýlí

brýle jaguar

CLASSIC - přenos designu z auta do brýlí - např. zakřivená linie na stranicích je typická i pro Jaguar XJ, stranice jsou sofistikovaně zbarveny i z vnitřní strany, mají vysoce leštěné stěžejky, barevnost obrub je v prémiové kvalitě a kombinuje galvanický povrch s lakovaným povrchem, obruby jsou ve velkých velikostech 55 - 59mm, (u mod. 33068 až 60mm)

brýle jaguar nožička

ULTIMATE - nejluxusnější kolekce Jaguaru vůbec. Nejnovější typ automobilu Jaguar XJ nově definuje největší luxus - také obruby této řady nabízí nejvyšší úroveň kvality a designu v celé své kráse. Na stranicích je vysoce kvalitní mřížka vyrobena laserovou technologií, obruby jsou tvořeny kombinací lakovaných kovových povrchů. Obruby s označením Titanium Frames jsou z čistého titanu s prémiovým 23-karátovým pozlacením povrchu. Komplexní ražba označení na stranicích je provedena technologií CNC frézováním v titanu, zakončení koncovek je z čistého kusu titanu s logem Ultimate.

brýle jaguar značka