Kontaktní čočky Brýle pro afriku Plastické operace očních víček Oční ordinace Český těšín

Brýlové obruby Jaguar

06.05.2015

Tato pánská brýlová značka představuje klasickou eleganci ale i nenapodobitelný sportovní styl, který nepodléhá krátkodobým módním trendům. Brýlové obruby Jaguar od firmy Menrad představují harmonii tvarů a barev, jsou elegantní, sportovní a nadčasové. Brýlová kolekce je inspirována skvělými automobily té nejvyšší třídy. V designu materiálu a jeho excelentním zpracování se projevuje spousta atributů a detailů odvozených od této fascinující motoristické značky. Tyto brýlové obruby tak nabízí špičkovou kvalitu, perfektní a inovativní design pro muže všech věkových kategorií.
Kolekce Performance a Spirit je určena pro všechny muže, kteří mají rádi výraznější barvy, sportovní design a nebojí se experimentovat se zajímavými tvary očnic. Řada Classic a Ultimate osloví konzervativnější muže, kteří si zakládají na luxusním materiálovém provedení, vyžadují nejvyšší kvalitu a klasický design obrub.

Také sluneční kolekce Jaguar je inspirována luxusním designem této značky. Díky vysoce kvalitním polykarbonátovým fóliím zajišťují 100% ochranu před UV zářením a také excelentní zpracování a kvalitní druhy materiálů (např. karbonové stranice) jsou i u těchto obrub samozřejmostí. Sluneční čočky jsou opatřeny např.  polarizačním filtrem, antireflexem na zadní straně čoček a barevnou zrcadlovou vrstvou.

Naše oční optika nabízí různé modely této značky zastoupené ve všech dostupných kolekcích brýlí Jaguar. Každý model jednotlivých kolekcí je vyráběn ve třech až čtyřech barevných provedeních, některé modely nabízí i dvě různé šířky nosníku, velikosti očnic a také délky stranic. Díky velkému množství modelů a různých kombinací si tak může vybrat opravdu každý tu svou, nejlépe padnoucí obrubu.
V oční optice máme k dispozici pouze omezené množství modelů, nelze nabídnout kompletní kolekci ve všech dostupných provedeních. Modely se každým rokem obměňují a přibývá i nových barevných kombinací, proto máme pro Vás kdykoliv připravený katalog aktuálních modelů, ze kterých si vybere snad opravdu každý. V případě zájmu o tyto obruby tak není problém, kterýkoliv vybraný model na Vaše přání objednat u dodavatele. Proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit se svými požadavky ohledně této luxusní řady brýlí Jaguar. Každá obruba této značky totiž nabízí svou jedinečnost, díky které si je oblíbíte i Vy.

brýle jaguar obruby

brýle jaguar styl